Skip to main content

O czym pamiętać wybierając salę weselną?

Dodaj komentarz

Niezależnie od tego, jaką porą roku, czy w jakim momencie życia decydujemy się na ślub, pojawiania się jeden, ten sam problem. Gdzie go zorganizować? Wraz z zadaniem sobie tego pytania, w głowie pojawia się gonitwa myśli i wątpliwości. Oczekiwania rosną, wraz ze stresem, a salę należy zarezerwować na długo przed samym weselem. Jak więc poradzić sobie w tej sytuacji? Na co zwrócić szczególną uwagę, wybierając salę, na najprawdopodobniej najważniejszą imprezę w życiu?

Podstawowe pytanie, które trzeba sobie zadać

Przede wszystkim, musicie sobie odpowiedziec na podstawowe pytanie: Czy macie jakieś konkretne preferencje dotyczące stylu? Jeśli tak, to jaki styl wesela was interesuje? Wielka pałacowa sala, drewniana wiata w stylu boho, czy biały namiot na powietrzu? Warto zastanowić się nad tym na samym początku.

Pokoje dla gości

Warto zastanowić się na wyborem hotelu i zapewnieniem noclegu swoim gościom, szczególnie jeśli najbliżsi przyjeżdżają z daleka i prawdopodobnie będą potrzebowali noclegu. Podczas poszukiwań wymarzonego miejsca na wesele, miejcie na uwadze tę kwestię.  Jeśli jednak nie ma takiej możliwości, dowiedzcie się, czy właściciel interesującego was obiektu, nie ma „zaprzyjaźnionego” hotelu w okolicy, gdzie mogliby skierować się goście po zakończeniu zabawy.

Umowa z salą weselną

Decydując się na konkretną salę, zwróćcie uwagę czy nie ma w niej ukrytych kosztów, lub nieodpowiadających wam zapisów, jak tzw. korkowe czy opłata za dodatkową godzinę imprezy. Warto dokładnie to prześledzić i co ważne, nie śpieszyć się. Pośpiech w sytuacji organizowania wesela to najgorszy doradca. Dlatego zadbajmy o powyższe kwestie, bo dzięki temu wesele będzie niezapomniane, a wy unikniecie niepotrzebnego stresu.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie, rozwiejemy wątpliwości. Jeśli czegoś ważnego się tu dowiecie, podajcie te informacje dalej. Czekamy również na Wasze propozycje zmian. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz najwygodniejszą dla siebie metodę kontaktu.