Skip to main content

Idealny makijaż ślubny - poznaj jego sekret

Makijaż ślubny to prawdopodobnie, jeden z najważniejszych elementów stylizacji panny młodej. Powinien podkreślać jej naturalne piękno, a ponadto być zgodny z jej charakterem, estetyką, stylem bycia. Mogłoby się wydawać, że to "po prostu" makijaż, jednak warto pamiętać, że to ślub i każda panna młoda chce nie tylko dobrze wyglądać, ale i po prostu, dobrze się czuć. Z tego powodu, wybór idealnej makijażystki nie jest łatwą kwestią. Jak więc wybrać idealną wizażystkę?

Social media

Obecnie wybór jest nieco prostszy niż jeszcze kilkanaście lat temu. Wiele wizażystek lub całych salonów, na swoich profilach umieszcza efekty swoich prac. Na tej podstawie, można wybrać kilka stylistek, a z nich wyłonić tą, która będzie najbardziej nam odpowiadać. Niestety, technologia oprócz zalet, ma również swoje wady. Zdjęcia można poddać retuszowi, przez co może okazać się, iż potencjalny efekt, będzie dalece inny od pierwotnych oczekiwań. Z tego powodu, warto prześledzić opinie na temat salonu, najlepiej w kilku niezależnych źródłach. Upewni nas to, że jakość wykonywanych usług jest na prezentowanym poziomie, a ponadto dowiemy się, czy nie istnieją inne przeciwskazania dotyczącego danego miejsca lub osoby.

 

Próba generalna

Jeśli dokonaliśmy już wyboru, czas na weryfikacje. Salony czy indywidualni wizażyści proponują zazwyczaj próbę makijażu, na której proponują różne możliwości, a także rozmawiają, starając się jak najmocniej zindywidualizować makijaż, dla potrzeb panny młodej. Warto z tej opcji skorzystać, szczególnie jeśli mamy kilka salonów do wyboru. Taka wizyta bądź wizyty wydają się co prawda czasochłonne, jednak w szerszym kontekście, mogą oszczędzić wiele czasu i nerwów.

Makijaż na całą noc?

Zrobienie makijażu, który przetrwa całą noc to nie lata wyzwanie. Z tego powodu wizażystki często decydują się np. specjalnej mgiełki utrwalającej. Inne oferują mały, podręczny zestaw do poprawek, lub nawet obecności na podczas weselnej nocy, co wiąże się oczywiście z dodatkowymi kosztami. Wybór w tej materii jest również bardzo szeroki, dlatego warto się nad tym dobrze zastanowić, żeby makijażem, cieszyć się przez całą noc.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Artykuł ten jest świetnym przewodnikiem dla par marzących o niezapomnianym ślubie nad morzem. Jako osoba ...
Wybór sukni ślubnej spędza mi sen z powiek... Tyle fasonów, tyle materiałów, a trzeba zdecydować ...
Taki wybór salonów, że trudno było zdecydować się na jeden! Za Waszymi poleceniami poszła do ...
Bardzo się cieszę, że znalazłam ten artykuł przed wyborem mojej sukni ślubnej. Świetne wskazówki dotyczące ...
Jestem świeżo upieczoną narzeczoną i oglądam się z moim wybrankiem za złotymi obrączkami. Ten artykuł ...

Masz pytanie? Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie, rozwiejemy wątpliwości. Jeśli czegoś ważnego się tu dowiecie, podajcie te informacje dalej. Czekamy również na Wasze propozycje zmian. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz najwygodniejszą dla siebie metodę kontaktu.